Masz pytania?
+48 727 909 914
Bezpłatna wycena
Obserwuj nas

Automatyka domowa

Partner

Rozwiązania smart dla Twojego domu

Inteligentny dom Loxone to miejsce komfortowe, bezpieczne i energooszczędne, w którym automatyka przejmuje od mieszkańców większość zadań związanych z obsługą technologii.

Rozwiązania
Certyfikowany Partner
LOXONE

Najnowocześniejsze rozwiązania 

Naszym głównym obszarem działalności jest instalacja i konfiguracja systemów automatyki Loxone.

Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom, nasi klienci mogą cieszyć się inteligentnym zarządzaniem swoim domem, co pozwala na komfortowe i energooszczędne funkcjonowanie. Wdrażamy systemy oświetlenia, ogrzewania, wentylacji, alarmowe, audio i wiele innych, które można zintegrować w jednym, prostym w obsłudze systemie Loxone.

 

Oświetlenie

Dzięki inteligentnemu sterowaniu oświetleniem twój dom zapewnia odpowiednią atmosferę we właściwym czasie. Sceny świetlne możesz indywidualnie dostosowywać.

Zacienienie

Żaluzje, rolety, markizy i inne systemy zacieniania można bez problemu kontrolować za pomocą systemu Loxone.

Klimat

Indywidualnie dostosuj temperatury w każdym pomieszczeniu w domu. Dzięki współpracy ogrzewania z zacienieniem energia słoneczna jest wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń.

Energia

W domu z Loxone zacienianie, oświetlenie, ogrzewanie i pozostałe technologie są idealnie zgrane. To sprawia, że zarządzanie energią jest dziecinnie proste, a twój dom pomaga oszczędzać koszty energii.

Masz pytania

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci darmową wycenę!