Masz pytania?
+48 727 909 914
Bezpłatna wycena
Obserwuj nas

O nas

O nas
5
lat na rynku
25
Zadowolonych
Klientów

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie instalacji elektrycznych, specjalizując się w systemach automatyki Loxone, aktywnej kompensacji mocy biernej oraz instalacjach fotowoltaicznych zarówno dla domów, jak i przemysłu.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej, co pozwala nam dostarczać najwyższej jakości usługi naszym klientom. Nasza wiedza i kompetencje sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku lokalnym, oferując kompleksowe rozwiązania elektryczne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Naszym głównym obszarem działalności jest instalacja i konfiguracja systemów automatyki Loxone. Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom, nasi klienci mogą cieszyć się inteligentnym zarządzaniem swoim domem, co pozwala na komfortowe i energooszczędne funkcjonowanie. Wdrażamy systemy oświetlenia, ogrzewania, wentylacji, alarmowe, audio i wiele innych, które można zintegrować w jednym, prostym w obsłudze systemie Loxone.

oferta

Nasze usługi

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych oraz SmartHome dla Klienta indywidualnego i biznesowego.

Elektrorum serwis

innowacyjność,
oraz profesjonalizm
w podejściu
do każdego projektu

Team

Nasz ekipa

Nasza firma skupia się na innowacyjności, jakości wykonania oraz profesjonalnym podejściu do każdego projektu. Nasza ekipa wykwalifikowanych elektryków jest zawsze gotowa do podjęcia wyzwań, zapewniając kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie, instalację, aż po serwis i konserwację.

Masz pytania

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci darmową wycenę!